Zenei Programok - Bánkitó Fesztivál

Zenei Programok

Jelentkezünk a legnagyobb hazai házibulival a legizgalmasabb produkciókkal! Folk, new wave hip-hop, közönségkedvencek, újdonságok, késő éjjeli talpalávalók és topogók. Jó bulikázást!

Csütörtök

14:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:00
Tószínpad
Saya Noé (akusztik szóló)
14:30 ~ 15:00
Holi
15:15 ~ 15:55
Sasa Lele
16:15 ~ 16:55
Meteo
17:15 ~ 17:55
6363
18:15 ~ 18:55
Ohnody
19:15 ~ 20:10
Északi Színpad
Dé:Nash
20:15 ~ 21:00
Csaknekedkislány
21:30 ~ 22:30
Bohemian Betyars
23:00 ~ 00:30
Ricsárdgír
01:00 ~ 02:00
KERET Ház
Megtűrtek
22:00 ~ 23:00
trap/metal
HOLI DJ set
23:00 ~ 01:00
punk/csajpop
Bianka+Lujza
01:00 ~ 03:00
sparkles
DJ David Attenborough
03:00 ~ 05:00
világzene
Auróra Pult
Pulttámasztó // Puma Danger
Auróra / Marom
02:00 ~ 05:00
Kereplő
Peter Bernath
21:00 ~ 00:00
Akos V
00:00 ~ 02:00
Aurin
02:00 ~ 04:00
Galactic Jackson & Saint Leidal the 2nd
04:00 ~ 07:00
Szikra by Viso Reacto
Grape
18:30 ~ 20:00
Knoll
20:00 ~ 21:30
zky
21:30 ~ 23:00
KOBANYA3000
23:00 ~ 00:30
Blaze Clark
00:30 ~ 02:00
Subotage
02:00 ~ 03:30
Liro
03:30 ~ 05:30
Ádám Sándor
05:30 ~ 07:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Tószínpad

14:30 | Saya Noé (akusztik szóló)
15:15 | Holi
16:15 | Sasa Lele
17:15 | Meteo
18:15 | 6363
19:15 | Ohnody

Északi Színpad

20:15 | Dé:Nash
21:30 | Csaknekedkislány
23:00 | Bohemian Betyars
01:00 | Ricsárdgír

Szabad Tér

KERET Ház

22:00 | Megtűrtek ~ trap/metal
23:00 | HOLI DJ set ~ punk/csajpop
01:00 | Bianka+Lujza ~ sparkles
03:00 | DJ David Attenborough ~ világzene

Auróra Pult

02:00 | Pulttámasztó // Puma Danger - Auróra / Marom

Kereplő

21:00 | Peter Bernath
00:00 | Akos V
02:00 | Aurin
04:00 | Galactic Jackson & Saint Leidal the 2nd

Szikra by Viso Reacto

18:30 | Grape
20:00 | Knoll
21:30 | zky
23:00 | KOBANYA3000
00:30 | Blaze Clark
02:00 | Subotage
03:30 | Liro
05:30 | Ádám Sándor

Péntek

14:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:00
Tószínpad
Superar kórus koncertje
Erste Social Banking
14:30 ~ 15:00
Filo
15:15 ~ 15:55
skeemers
16:15 ~ 16:55
Várkonyi Csibészek
17:15 ~ 17:55
Ibbigang
18:15 ~ 18:55
Deva
19:15 ~ 20:10
AKC Misi
20:30 ~ 21:30
Északi Színpad
Carson Coma
21:30 ~ 22:30
Platon Karataev
23:00 ~ 00:00
Middlemist Red
00:30 ~ 01:30
Freakin' Disco
02:00 ~ 03:00
KERET Ház
Kozmikus Háttérsugárzás
21:00 ~ 22:00
halál/pusztulat
Hyperpop Hungary: 2roo, Lidokami, Dash Squad, Halal kalora!, teku, veryraredome
22:00 ~ 00:00
autotunecore/hyperpop
WEB
00:00 ~ 02:00
hyperpop
DJ Fazsy
02:00 ~ 03:00
Family Fast: dj penis envy, I di-geue
03:00 ~ 06:00
2xspeed
Auróra Pult
Pásztorhóra Táncház
Halmos Béla Program
03:00 ~ 05:00
Kereplő
Juhász Tamás live
20:00 ~ 21:00
Normal Tamás
21:00 ~ 23:00
Max Sinclair
23:00 ~ 01:00
CT Kidobó & LAU
01:00 ~ 04:00
AGA2L & Mankind
04:00 ~ 07:00
Templom
More von dir - Cselló duó: Friderikusz Péter és Kertész Endre
18:00 ~ 19:00
Szikra by Viso Reacto
Jolan
16:00 ~ 17:30
nupar
17:30 ~ 20:00
Dot2.0
20:00 ~ 21:30
Robert Dobak
21:30 ~ 23:00
hyperopt
23:00 ~ 00:30
Yorgos
00:30 ~ 02:00
Capeesh Society aka Viktor Udvari
02:00 ~ 04:00
Toro Lomo
04:00 ~ 07:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Tószínpad

14:30 | Superar kórus koncertje - Erste Social Banking
15:15 | Filo
16:15 | skeemers
17:15 | Várkonyi Csibészek
18:15 | Ibbigang
19:15 | Deva
20:30 | AKC Misi

Északi Színpad

21:30 | Carson Coma
23:00 | Platon Karataev
00:30 | Middlemist Red
02:00 | Freakin' Disco

Szabad Tér

KERET Ház

21:00 | Kozmikus Háttérsugárzás ~ halál/pusztulat
22:00 | Hyperpop Hungary: 2roo, Lidokami, Dash Squad, Halal kalora!, teku, veryraredome ~ autotunecore/hyperpop
00:00 | WEB ~ hyperpop
02:00 | DJ Fazsy
03:00 | Family Fast: dj penis envy, I di-geue ~ 2xspeed

Auróra Pult

03:00 | Pásztorhóra Táncház - Halmos Béla Program

Kereplő

20:00 | Juhász Tamás live
21:00 | Normal Tamás
23:00 | Max Sinclair
01:00 | CT Kidobó & LAU
04:00 | AGA2L & Mankind

Templom

18:00 | More von dir - Cselló duó: Friderikusz Péter és Kertész Endre

Szikra by Viso Reacto

16:00 | Jolan
17:30 | nupar
20:00 | Dot2.0
21:30 | Robert Dobak
23:00 | hyperopt
00:30 | Yorgos
02:00 | Capeesh Society aka Viktor Udvari
04:00 | Toro Lomo

Szombat

08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:0008:00
Tószínpad
Sorbonne Sexual
15:15 ~ 15:55
Gyuris
16:15 ~ 16:55
Mayberian Sanskülotts
17:15 ~ 17:55
Mordái
18:15 ~ 18:55
Jazzékiel
19:15 ~ 20:10
Kapitány Máté & Lil Frakk
20:30 ~ 21:30
Északi Színpad
Galaxisok
21:30 ~ 22:30
Fran Palermo
23:00 ~ 00:00
Mörk
00:30 ~ 01:30
Analog Balaton
02:00 ~ 03:00
Szabad Tér
The Crams
14:00 ~ 14:30
Doggos
14:45 ~ 15:15
Lucy Dreamin
15:55 ~ 16:25
Human Ramen
16:55 ~ 17:25
Holnaplányok
17:55 ~ 18:25
Fat and cute
18:55 ~ 19:25
Siketfajd
20:10 ~ 20:40
Hocuspony
21:20 ~ 22:00
KERET Ház
Szalai Anna
21:00 ~ 22:00
sanzon
Ed Sheeran Safe Space
22:00 ~ 23:30
pop
Footshop presents: Slowgod vs Siaga
23:30 ~ 01:30
hip-hop/trap
Acideal
01:30 ~ 03:00
live acid
Vedat Akdağ
03:00 ~ 06:00
techno
Auróra Pult
Pulttámasztó // Skeemers
Auróra / Marom
03:00 ~ 06:00
Kereplő
Telemala & Adis Abbé
17:00 ~ 20:00
Zora
20:00 ~ 22:00
Soundbank
22:00 ~ 00:00
Jaffa Surfa
00:00 ~ 02:00
Route 8 & Tolo
02:00 ~ 05:00
Pizza Amore
05:00 ~ 07:00
Andre S. & SW Nollie
07:00 ~ 08:00
Szikra by Viso Reacto
Lutum
16:00 ~ 17:30
Hotter
17:30 ~ 19:00
Andrash
19:00 ~ 20:30
newbalance665B
20:30 ~ 22:00
Maron
22:00 ~ 23:30
manü
23:30 ~ 01:00
dtnb
01:00 ~ 02:30
STIM.AD.
02:30 ~ 04:00
Bernathy Zsiga
04:00 ~ 05:30
Gilbert Pomelo
05:30 ~ 07:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Tószínpad

15:15 | Sorbonne Sexual
16:15 | Gyuris
17:15 | Mayberian Sanskülotts
18:15 | Mordái
19:15 | Jazzékiel
20:30 | Kapitány Máté & Lil Frakk

Északi Színpad

21:30 | Galaxisok
23:00 | Fran Palermo
00:30 | Mörk
02:00 | Analog Balaton

Szabad Tér

14:00 | The Crams
14:45 | Doggos
15:55 | Lucy Dreamin
16:55 | Human Ramen
17:55 | Holnaplányok
18:55 | Fat and cute
20:10 | Siketfajd
21:20 | Hocuspony

KERET Ház

21:00 | Szalai Anna ~ sanzon
22:00 | Ed Sheeran Safe Space ~ pop
23:30 | Footshop presents: Slowgod vs Siaga ~ hip-hop/trap
01:30 | Acideal ~ live acid
03:00 | Vedat Akdağ ~ techno

Auróra Pult

03:00 | Pulttámasztó // Skeemers - Auróra / Marom

Kereplő

17:00 | Telemala & Adis Abbé
20:00 | Zora
22:00 | Soundbank
00:00 | Jaffa Surfa
02:00 | Route 8 & Tolo
05:00 | Pizza Amore
07:00 | Andre S. & SW Nollie

Szikra by Viso Reacto

16:00 | Lutum
17:30 | Hotter
19:00 | Andrash
20:30 | newbalance665B
22:00 | Maron
23:30 | manü
01:00 | dtnb
02:30 | STIM.AD.
04:00 | Bernathy Zsiga
05:30 | Gilbert Pomelo