Civil_kult Műsortábla

Csütörtök

egésznapos08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Színházi Sátor / Kisrét
Göndör László, Katona Éva és a Bíborszalon bemutatja - Nagymamával álmodtam
15:00 ~ 16:30
karanténdialógus | sorsok | unoka
Kelemen Kristóf - Niké - szabadságunk szobra
21:30 ~ 23:00
emlékezetpolitika | uránváros | virtuál
Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét
Adománytaxi - a jótett szigete
Erste Bank
11:00 ~ 17:00
#popup #adománybolt
Elhagyott vidék, elmagányosodott város
Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet
17:00 ~ 18:30
#agyelszívás
PARASZTACTIVITY
Auróra
19:00 ~ 20:30
#mutogatás #körülírás
A jövő mezőgazdasága: fenntartható mezőgazdaság szerepe a járványügyi és a háborús helyzet vonatkozásában
Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet
11:30 ~ 13:00
#honnanjönakaja
Egy futballista is lehet kultúrember!
Mindenségit! podcast
13:15 ~ 15:00
#Hrutka #sport #foci
Helyi mezőgazdaság - bemutatkoznak a bánki őstermelők
Bánkitó+
15:30 ~ 16:30
ARATÁS MIATT ELMARAD
#helyiértékek
Bor Műhely / Kisrét
Fenntartható scrunchie varró workshop
Bagázs Közhasznú Egyesület
11:30 ~ 14:30
#romaintegráció #varrás
Jólét vagy Jóllét?
Humánökó alapozó
12:00 ~ 13:30
#fogyasztás #újraértelmezése
Földprivatizációs társasjáték és workshop
Zöld Front Ifjúsági Mozgalom
14:00 ~ 15:30
#privatizáljokosan
Magból virágba - művészetterápia az alkotás13-mal
alkotás13
15:00 ~ 17:30
Patakpart
Egger Géza - Az Utolsó Versmondó - avagy hogyan szabadult ki Mocsai Bálint az irodalom tankönyvből és győzte le az árnyakat
17:30 ~ 18:45
költők | magyar | nagy
Kelemen Patrik - Cryptic Bodies - Titkos testek
22:30 ~ 23:30
kortárstánc | metál | testhangzavar
Tószínpad /Tópart
Szövőház
Csúcs Angi
10:00 ~ 21:00 (egésznapos)
#szőttes #szőnyeg
AdniJóga a Tószínpadon
AdniJóga
10:00 ~ 11:00
THE VAN PROJECT
BRAWE / Klaudia & Hediye
11:00 ~ 15:00
#nemtradícionális
Liget
Társasozás a Játszóház Projekttel
Játszóház Projekt
12:00 ~ 18:00 (egésznapos)
#móka #kacagás
#napitehénhát
Bányász Anna
10:00 ~ 21:00
#munkatárs
Gépház
30
MODEM
13:00 ~ 14:30
#kortárs
Ugar
Talaj = Élet
Talajtani Intézet-Magyar Talajtani Társaság
11:00 ~ 15:00
#kutatás #talajésvíz
Kalandozás a Poli Birodalomban
Apró Noémi | Erdős Réka | Slezák Viki
15:00 ~ 18:00
#abirodalomvisszavág
Unisex arcápolás-készítsd el saját tudatos arctisztító szetted
Pinkponilo
12:00 ~ 15:00
#bőrápolás #biopamut
PróbatÉtel
Erste Bank
15:30 ~ 17:00
#kvíz #felelősdöntés
Hulladékvadász plogging
Erste Bank
17:00 ~ 18:00
#neszemetelj
Bánkgyöngye panzió
Zsidó szövegek akkor és most - Ledniczky Lívia
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
13:00 ~ 14:30
#feldolgozások
Nagymamával álmodtam - a titkok kamrája w/ Göndör László
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
18:00 ~ 20:00
improvizáció
Malter Filmfesztivál
Hutanu Emil
14:00 ~ 16:00
#rövidek
Bungik / Tábor
Közösségi Reggeli
Repeta
09:00 ~ 12:00
#kencés #randi
Dobd a magbombát!
BRAWE / Elif & Berrak
13:00 ~ 15:00
#virágbapattanás
TÁP Színház - Egyperces színház
TÁP Színház
17:00 ~ 19:00
ahány néző annyi előadás | VIP
Modern Witchcraft
BRAWE / Franci & Léna
18:00 ~ 21:00
#boszorkányság #mágikusélmény
tábor
Kívánság-fa
BRAWE / Aylin
10:00 ~ 23:59 (egésznapos)
#vigyázz #mitkívánsz
Többé nem vagy otthon
BRAWE / Elif Ilayda Bekdemir
20:00 ~ 06:00 (egésznapos)
#elakadás #kiút
Passzold vissza, tesó! - Jane Goodall használt mobilgyűjtés
Erste Bank
10:00 ~ 23:59
#újrahasznosítás
Performatív Mosoda
BRAWE / Drótos Dominika
11:00 ~ 14:00
#láthatatlan #munka
Szuperorganizmus
Építész Szakkollégium ft. Talajreform
11:00 ~ 21:00
#kikapcs
A nagy táblázatot szeretném látni!

Színházi Sátor / Kisrét

21:30 | Kelemen Kristóf - Niké - szabadságunk szobra ~ emlékezetpolitika | uránváros | virtuál

Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét

11:00 | Adománytaxi - a jótett szigete - Erste Bank ~ #popup #adománybolt
13:15 | Egy futballista is lehet kultúrember! - Mindenségit! podcast ~ #Hrutka #sport #foci
ARATÁS MIATT ELMARAD
15:30 | Helyi mezőgazdaság - bemutatkoznak a bánki őstermelők - Bánkitó+ ~ #helyiértékek
17:00 | Elhagyott vidék, elmagányosodott város - Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet ~ #agyelszívás
19:00 | PARASZTACTIVITY - Auróra ~ #mutogatás #körülírás

Bor Műhely / Kisrét

11:30 | Fenntartható scrunchie varró workshop - Bagázs Közhasznú Egyesület ~ #romaintegráció #varrás
12:00 | Jólét vagy Jóllét? - Humánökó alapozó ~ #fogyasztás #újraértelmezése
14:00 | Földprivatizációs társasjáték és workshop - Zöld Front Ifjúsági Mozgalom ~ #privatizáljokosan
16:00 | Klímakommunikációs hadjárat az elménk ellen - Szájensz Szeánsz ~ #félrevezetés #pszicopolitika

Patakpart

22:30 | Kelemen Patrik - Cryptic Bodies - Titkos testek ~ kortárstánc | metál | testhangzavar

Tószínpad /Tópart

10:00 | AdniJóga a Tószínpadon - AdniJóga
10:00 (egésznapos) | Szövőház - Csúcs Angi ~ #szőttes #szőnyeg
11:00 | THE VAN PROJECT - BRAWE / Klaudia & Hediye ~ #nemtradícionális

Liget

10:00 | #napitehénhát - Bányász Anna ~ #munkatárs
12:00 (egésznapos) | Társasozás a Játszóház Projekttel - Játszóház Projekt ~ #móka #kacagás

Gépház

13:00 | 30 - MODEM ~ #kortárs

Ugar

11:00 | Talaj = Élet - Talajtani Intézet-Magyar Talajtani Társaság ~ #kutatás #talajésvíz
12:00 | Unisex arcápolás-készítsd el saját tudatos arctisztító szetted - Pinkponilo ~ #bőrápolás #biopamut
15:00 | Kalandozás a Poli Birodalomban - Apró Noémi | Erdős Réka | Slezák Viki ~ #abirodalomvisszavág
15:30 | PróbatÉtel - Erste Bank ~ #kvíz #felelősdöntés
17:00 | Hulladékvadász plogging - Erste Bank ~ #neszemetelj

Bánkgyöngye panzió

13:00 | Zsidó szövegek akkor és most - Ledniczky Lívia - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ #feldolgozások
14:00 | Malter Filmfesztivál - Hutanu Emil ~ #rövidek
15:00 | Készíts préselt virágképet az ARANKA BOTANIKÁVAL! - ARANKA Botanika ~ #keretbenatermészet
18:00 | Nagymamával álmodtam - a titkok kamrája w/ Göndör László - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ improvizáció

Bungik / Tábor

09:00 | Közösségi Reggeli - Repeta ~ #kencés #randi
13:00 | Dobd a magbombát! - BRAWE / Elif & Berrak ~ #virágbapattanás
17:00 | TÁP Színház - Egyperces színház - TÁP Színház ~ ahány néző annyi előadás | VIP
18:00 | Modern Witchcraft - BRAWE / Franci & Léna ~ #boszorkányság #mágikusélmény

tábor

10:00 | Passzold vissza, tesó! - Jane Goodall használt mobilgyűjtés - Erste Bank ~ #újrahasznosítás
10:00 (egésznapos) | Kívánság-fa - BRAWE / Aylin ~ #vigyázz #mitkívánsz
11:00 | Performatív Mosoda - BRAWE / Drótos Dominika ~ #láthatatlan #munka
11:00 | Szuperorganizmus - Építész Szakkollégium ft. Talajreform ~ #kikapcs
20:00 (egésznapos) | Többé nem vagy otthon - BRAWE / Elif Ilayda Bekdemir ~ #elakadás #kiút

Péntek

egésznapos08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Színházi Sátor / Kisrét
SzínMűHely Alapítvány - Hangosan lépek és visszhangzik az Oktogon (Z generációs pandémia paradigma)
13:00 ~ 15:00
pandémia | Z generáció | zoomházibuli
Molnár Csaba - Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre - Game changer
21:30 ~ 23:00
balta | kortárstánc | változás
Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét
Adománytaxi - a jótett szigete
Erste Bank
11:00 ~ 17:00
#popup #adománybolt
A terényi-sztori - Vidéken újrakezdők
Bánkitó+
17:00 ~ 18:30
#terény #gyüttment
Biodiverzitás támogatása: Hogyan járulhatnak hozzá a városi környezetben lakók?
Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet
11:30 ~ 13:00
#sokféleség #zöldjövő
Hova tovább világgazdaság?
Erste Bank
15:00 ~ 16:30
#válság #infláció
I. BÁNKITÓ FESZTIVÁL MÉTA BAJNOKSÁG
Auróra
15:00 ~ 17:00
#nemmeta
Bor Műhely / Kisrét
Zine készítő workshop
NEM! Nők Egymásért Mozgalom
11:00 ~ 14:00
#forradalmi #magazin
Mi az olcsó élelmiszer valódi ára?
Humánökó alapozó
14:00 ~ 15:30
#élelmiszerönrendelkezés #válság
Tényleg segít a repohár?! - Klímaszorongás workshop a Merengő Podcast-tel
Szájensz Szeánsz
12:00 ~ 13:30
#klímaszorongás #mindmeghalunk
Növényrajzoló / Felnőtt Rajzszakkör Bánki Flórával
Felnőtt Rajzszakkör Dotyával feat. Werlein Anna
14:30 ~ 16:30
#gyűjtögetés #rajz
Helyben eszed, jobb lesz neked
Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet
16:00 ~ 17:30
#látványkonyha
Patakpart
Pro Progressione - Banquet for Bees (// Méhek)
14:30 ~ 15:30
méhek | mézzz | séta
Tószínpad /Tópart
Szövőház
Csúcs Angi
10:00 ~ 21:00 (egésznapos)
#szőttes #szőnyeg
AdniJóga a Tószínpadon
AdniJóga
10:00 ~ 11:00
Performatív Mosoda
BRAWE / Drótos Dominika
11:00 ~ 14:00
Helyszín változás!
#láthatatlan #munka
THE VAN PROJECT
BRAWE / Klaudia & Hediye
11:00 ~ 15:00
#nemtradícionális
Liget
Társasozás a Játszóház Projekttel
Játszóház Projekt
12:00 ~ 18:00 (egésznapos)
#móka #kacagás
#napitehénhát
Bányász Anna
10:00 ~ 21:00
#munkatárs
Gépház
30
MODEM
16:00 ~ 17:30
#kortárs
gnōthi seauton
FKSE
19:00 ~ 21:00
#agyag #rítus
Ugar
Növényrajzoló / Felnőtt Rajzszakkör Bánki Flórával
Felnőtt Rajzszakkör Dotyával feat. Werlein Anna
11:00 ~ 13:00
#gyűjtögetés #rajz
Fortély-sátor - a döntések dzsungele
Erste Bank
13:00 ~ 16:00
#mobil #szabadulószoba
No sustainability shaming, please! Tudatos-organikus kvíz a pónikkal.
Pinkponilo
16:30 ~ 18:00
#kvíz #fenntarthatódivat
REBUİLD
13:00 ~ 14:30
Helyszín és időpont változás!
Nézz szembe az előítéleteiddel!
Szubjektív Értékek Alapítvány
16:30 ~ 18:00
#előítélet #sokszínűség
Bánkgyöngye panzió
A kelet európai zsidó népzene és tánc kutatásának rövid története - Sue Foy, Móser Ádám, Bob Cohen
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
12:00 ~ 13:00
#zene #szöveg
Zsidó Táncház - Sue Foy, Bob Cohen, Móser Ádám
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
13:00 ~ 15:00
#tánc
Mozgás és hang- improvizációs workshop - Béres Biborka Janka, Kozma Zsófia Rebeka
Freeszfe | Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
16:00 ~ 18:00
#perform
Zenés szombatfogadás, és közös tanulás a zsidó költészet kezdeteiről és a zsidó imák eredetéről- Schönberger Ádám
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
18:30 ~ 20:00
kortárs művészeti műhely | Személyes történetek
Malter Filmfesztivál
Hutanu Emil
14:00 ~ 15:30
#rövidek
Bungik / Tábor
Közösségi Reggeli
Repeta
09:00 ~ 12:00
#kencés #randi
Modern Witchcraft
BRAWE / Franci & Léna
18:00 ~ 21:00
#boszorkányság #mágikusélmény
tábor
Kívánság-fa
BRAWE / Aylin
10:00 ~ 23:59 (egésznapos)
#vigyázz #mitkívánsz
Többé nem vagy otthon
BRAWE / Elif Ilayda Bekdemir
20:00 ~ 06:00 (egésznapos)
#elakadás #kiút
Passzold vissza, tesó! - Jane Goodall használt mobilgyűjtés
Erste Bank
10:00 ~ 23:59
#újrahasznosítás
Szuperorganizmus
Építész Szakkollégium ft. Talajreform
11:00 ~ 21:00
#kikapcs
A nagy táblázatot szeretném látni!

Színházi Sátor / Kisrét

21:30 | Molnár Csaba - Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre - Game changer ~ balta | kortárstánc | változás

Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét

11:00 | Adománytaxi - a jótett szigete - Erste Bank ~ #popup #adománybolt
11:30 | Biodiverzitás támogatása: Hogyan járulhatnak hozzá a városi környezetben lakók? - Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet ~ #sokféleség #zöldjövő
15:00 | Hova tovább világgazdaság? - Erste Bank ~ #válság #infláció
15:00 | I. BÁNKITÓ FESZTIVÁL MÉTA BAJNOKSÁG - Auróra ~ #nemmeta
17:00 | A terényi-sztori - Vidéken újrakezdők - Bánkitó+ ~ #terény #gyüttment

Bor Műhely / Kisrét

11:00 | Zine készítő workshop - NEM! Nők Egymásért Mozgalom ~ #forradalmi #magazin
12:00 | Tényleg segít a repohár?! - Klímaszorongás workshop a Merengő Podcast-tel - Szájensz Szeánsz ~ #klímaszorongás #mindmeghalunk
14:00 | Mi az olcsó élelmiszer valódi ára? - Humánökó alapozó ~ #élelmiszerönrendelkezés #válság
14:30 | Növényrajzoló / Felnőtt Rajzszakkör Bánki Flórával - Felnőtt Rajzszakkör Dotyával feat. Werlein Anna ~ #gyűjtögetés #rajz
16:00 | Helyben eszed, jobb lesz neked - Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet ~ #látványkonyha
17:00 | Fegyveres Péter kártyajáték - Magyar Helsinki Bizottság ~ #halőr #malőr

Patakpart

14:30 | Pro Progressione - Banquet for Bees (// Méhek) ~ méhek | mézzz | séta

Tószínpad /Tópart

10:00 | AdniJóga a Tószínpadon - AdniJóga
10:00 (egésznapos) | Szövőház - Csúcs Angi ~ #szőttes #szőnyeg
Helyszín változás!
11:00 | Performatív Mosoda - BRAWE / Drótos Dominika ~ #láthatatlan #munka
11:00 | THE VAN PROJECT - BRAWE / Klaudia & Hediye ~ #nemtradícionális

Liget

10:00 | #napitehénhát - Bányász Anna ~ #munkatárs
12:00 (egésznapos) | Társasozás a Játszóház Projekttel - Játszóház Projekt ~ #móka #kacagás

Gépház

16:00 | 30 - MODEM ~ #kortárs
19:00 | gnōthi seauton - FKSE ~ #agyag #rítus

Ugar

11:00 | Növényrajzoló / Felnőtt Rajzszakkör Bánki Flórával - Felnőtt Rajzszakkör Dotyával feat. Werlein Anna ~ #gyűjtögetés #rajz
13:00 | Fortély-sátor - a döntések dzsungele - Erste Bank ~ #mobil #szabadulószoba
Helyszín és időpont változás!
13:00 | REBUİLD
16:30 | No sustainability shaming, please! Tudatos-organikus kvíz a pónikkal. - Pinkponilo ~ #kvíz #fenntarthatódivat
16:30 | Nézz szembe az előítéleteiddel! - Szubjektív Értékek Alapítvány ~ #előítélet #sokszínűség

Bánkgyöngye panzió

12:00 | A kelet európai zsidó népzene és tánc kutatásának rövid története - Sue Foy, Móser Ádám, Bob Cohen - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ #zene #szöveg
13:00 | Zsidó Táncház - Sue Foy, Bob Cohen, Móser Ádám - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ #tánc
14:00 | Malter Filmfesztivál - Hutanu Emil ~ #rövidek
16:00 | Mozgás és hang- improvizációs workshop - Béres Biborka Janka, Kozma Zsófia Rebeka - Freeszfe | Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ #perform
18:30 | Zenés szombatfogadás, és közös tanulás a zsidó költészet kezdeteiről és a zsidó imák eredetéről- Schönberger Ádám - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ kortárs művészeti műhely | Személyes történetek

Bungik / Tábor

09:00 | Közösségi Reggeli - Repeta ~ #kencés #randi
18:00 | Modern Witchcraft - BRAWE / Franci & Léna ~ #boszorkányság #mágikusélmény

tábor

10:00 | Passzold vissza, tesó! - Jane Goodall használt mobilgyűjtés - Erste Bank ~ #újrahasznosítás
10:00 (egésznapos) | Kívánság-fa - BRAWE / Aylin ~ #vigyázz #mitkívánsz
11:00 | Szuperorganizmus - Építész Szakkollégium ft. Talajreform ~ #kikapcs
20:00 (egésznapos) | Többé nem vagy otthon - BRAWE / Elif Ilayda Bekdemir ~ #elakadás #kiút

Szombat

egésznapos08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Színházi Sátor / Kisrét
Narratíva Társulat - Demerung
21:30 ~ 23:30
árnyak | meggyeskert | üdülőövezet
Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét
Adománytaxi - a jótett szigete
Erste Bank
11:00 ~ 17:00
#popup #adománybolt
A húsfogyasztás és vegánizmus filozófiája
Szájensz Szeánsz
18:00 ~ 19:30
#anagyhúsvita
KURTA KOCSMA KVÍZ
Auróra
19:30 ~ 21:00
#nehézkérdés
"Lesz-e, kell-e egyáltalán, hogy Ausztria legyen a magyar ugarból
Szájensz Szeánsz
12:00 ~ 13:45
#fejlődésipályák #történelmiperspektíva
A tanulás átalakuló világa. A mesterek, a könyv és a NET
Szájensz Szeánsz
14:00 ~ 15:30
#pszichológia #pedagógia
Az orosz ukrán háborún innen és túl
Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet
16:00 ~ 17:30
#világháború #urkajna
Bor Műhely / Kisrét
Hogyan lehet szolidáris a gazdaság?
Humánökó alapozó
12:00 ~ 13:30
#globális #lokális
Joggal véd(e)d a környezetet!
TASZ
16:00 ~ 20:00
Művészfestékek készítése természetes alapanyagokból
Bukta Zsolt
13:00 ~ 16:00
#festék #vörösésfekete
Fegyveres Péter kártyajáték
Magyar Helsinki Bizottság
16:30 ~ 18:30
Elmarad!
#halőr #malőr
Török kávé, jövendő mondás és chill
BRAWE / Elif & Berrak
13:00 ~ 14:30
Helyszín és időpont változás!
#jóslás
Privatizálj okosan!
Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet
14:00 ~ 15:30
#játék #osztogatás #fosztogatás
Privatizálj okosan!
Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet
14:00 ~ 15:30
fosztogatás | játék | osztogatás
Patakpart
Pro Progressione - Banquet for Bees // Méhek
14:00 ~ 15:00
méhek | mézzz | séta
Tünet Együttes és Szabó Veronika - Szirének
18:00 ~ 19:30
Helyszínváltozás! Találkozó a Tábor bejáratánál 18:00-kor.
eltévedések | erdő | szeánsz
Aulea Alapítvány - Slippery
22:00 ~ 23:00
kortárstánc | one plus one plus one woman show | stand-up
Tószínpad /Tópart
Szövőház
Csúcs Angi
10:00 ~ 21:00 (egésznapos)
#szőttes #szőnyeg
AdniJóga a Tószínpadon
AdniJóga
10:00 ~ 11:00
Performatív Mosoda
BRAWE / Drótos Dominika
11:00 ~ 14:00
Helyszín változás!
#láthatatlan #munka
THE VAN PROJECT
BRAWE / Klaudia & Hediye
11:00 ~ 15:00
#nemtradícionális
Rutkai Bori Banda
11:30 ~ 12:30
Gépház
30
MODEM
13:00 ~ 14:30
#kortárs
gnōthi seauton
FKSE
19:00 ~ 21:00
#agyag #rítus
Ugar
Interaktív interkulturalitás
Szubjektív Értékek Alapítvány
11:00 ~ 17:00
#tudásátadás
Gyere Sakkozni!
Gólya Sakk
12:00 ~ 15:00
#kezdő #sakkmatt
Fenntartható scrunchie varró workshop
Bagázs Közhasznú Egyesület
15:30 ~ 18:00
#romaintegráció #varrás
REBUİLD
BRAWE
13:00 ~ 14:30
Helyszín és időpont változás!
#összeolvadás
Piac
Termelői Piac
Bánkitó+
09:00 ~ 15:00 (egésznapos)
#friss #finom #hazai
Tesztelj csokit és kutyulj tisztítószert ÖkoKörben!
Tudatos Vásárlók Egyesülete
12:00 ~ 15:00
#ökokör #kutyulás
Bánkgyöngye panzió
Trauma relieve - Meredith Marks ( program angol nyelven)
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
13:00 ~ 15:00
#feldolgozás
Képpel írt történelem -- a művész mint szemtanú - Farkas Zsófia
Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028
15:00 ~ 17:00
#személyestörténetek
Vadvirág simogató
Fiatalok a Magyar Vidékért alapítvány
15:30 ~ 18:30
Helyszín és időpont változás!
#gyógynövények #tea
Polgármesteri Hivatal
Danny Bain x Ágoston Béla mesekoncertje
10:30 ~ 11:30
Hazai vizeken
RÉFE Suli (RÉFE Alternatív Oktatás Nonprofit Kft.)
13:00 ~ 14:00
compókereső
Hodworks - Nebula
14:00 ~ 15:00
a föld megmentése | gyerekek | kortárstánc | űrutazás
Szipurka a tóparton!
Bálint Ház | IKI | Lauder Javne Iskola
14:00 ~ 18:00
Bungik / Tábor
Közösségi Reggeli
Repeta
09:00 ~ 12:00
#kencés #randi
TÁP Színház - Egyperces színház
TÁP Színház
17:00 ~ 19:00
ahány néző annyi előadás | VIP
tábor
Kívánság-fa
BRAWE / Aylin
10:00 ~ 23:59 (egésznapos)
#vigyázz #mitkívánsz
Többé nem vagy otthon
BRAWE / Elif Ilayda Bekdemir
20:00 ~ 06:00 (egésznapos)
#elakadás #kiút
Passzold vissza, tesó! - Jane Goodall használt mobilgyűjtés
Erste Bank
10:00 ~ 23:59
#újrahasznosítás
Szuperorganizmus
Építész Szakkollégium ft. Talajreform
11:00 ~ 21:00
#kikapcs
A nagy táblázatot szeretném látni!

Színházi Sátor / Kisrét

21:30 | Narratíva Társulat - Demerung ~ árnyak | meggyeskert | üdülőövezet

Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét

11:00 | Adománytaxi - a jótett szigete - Erste Bank ~ #popup #adománybolt
12:00 | "Lesz-e, kell-e egyáltalán, hogy Ausztria legyen a magyar ugarból - Szájensz Szeánsz ~ #fejlődésipályák #történelmiperspektíva
14:00 | A tanulás átalakuló világa. A mesterek, a könyv és a NET - Szájensz Szeánsz ~ #pszichológia #pedagógia
16:00 | Az orosz ukrán háborún innen és túl - Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet ~ #világháború #urkajna
18:00 | A húsfogyasztás és vegánizmus filozófiája - Szájensz Szeánsz ~ #anagyhúsvita
19:30 | KURTA KOCSMA KVÍZ - Auróra ~ #nehézkérdés

Bor Műhely / Kisrét

12:00 | Hogyan lehet szolidáris a gazdaság? - Humánökó alapozó ~ #globális #lokális
13:00 | Művészfestékek készítése természetes alapanyagokból - Bukta Zsolt ~ #festék #vörösésfekete
Helyszín és időpont változás!
13:00 | Török kávé, jövendő mondás és chill - BRAWE / Elif & Berrak ~ #jóslás
14:00 | Privatizálj okosan! - Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet ~ #játék #osztogatás #fosztogatás
14:00 | Privatizálj okosan! - Szájensz Szeánsz x Polémia Intézet ~ fosztogatás | játék | osztogatás
Elmarad!
16:30 | Fegyveres Péter kártyajáték - Magyar Helsinki Bizottság ~ #halőr #malőr

Patakpart

14:00 | Pro Progressione - Banquet for Bees // Méhek ~ méhek | mézzz | séta
Helyszínváltozás! Találkozó a Tábor bejáratánál 18:00-kor.
18:00 | Tünet Együttes és Szabó Veronika - Szirének ~ eltévedések | erdő | szeánsz
22:00 | Aulea Alapítvány - Slippery ~ kortárstánc | one plus one plus one woman show | stand-up

Tószínpad /Tópart

10:00 | AdniJóga a Tószínpadon - AdniJóga
10:00 (egésznapos) | Szövőház - Csúcs Angi ~ #szőttes #szőnyeg
Helyszín változás!
11:00 | Performatív Mosoda - BRAWE / Drótos Dominika ~ #láthatatlan #munka
11:00 | THE VAN PROJECT - BRAWE / Klaudia & Hediye ~ #nemtradícionális

Liget

10:00 (egésznapos) | #napitehénhát - Bányász Anna ~ #munkatárs
12:00 (egésznapos) | Társasozás a Játszóház Projekttel - Játszóház Projekt ~ #móka #kacagás

Gépház

13:00 | 30 - MODEM ~ #kortárs
19:00 | gnōthi seauton - FKSE ~ #agyag #rítus

Ugar

11:00 | Interaktív interkulturalitás - Szubjektív Értékek Alapítvány ~ #tudásátadás
12:00 | Gyere Sakkozni! - Gólya Sakk ~ #kezdő #sakkmatt
Helyszín és időpont változás!
13:00 | REBUİLD - BRAWE ~ #összeolvadás
15:30 | Fenntartható scrunchie varró workshop - Bagázs Közhasznú Egyesület ~ #romaintegráció #varrás

Piac

09:00 (egésznapos) | Termelői Piac - Bánkitó+ ~ #friss #finom #hazai
12:00 | Tesztelj csokit és kutyulj tisztítószert ÖkoKörben! - Tudatos Vásárlók Egyesülete ~ #ökokör #kutyulás

Bánkgyöngye panzió

13:00 | Trauma relieve - Meredith Marks ( program angol nyelven) - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ #feldolgozás
15:00 | Képpel írt történelem -- a művész mint szemtanú - Farkas Zsófia - Izraeli Kulturális Intézet | ZsidóKultúra 2028 ~ #személyestörténetek
Helyszín és időpont változás!
15:30 | Vadvirág simogató - Fiatalok a Magyar Vidékért alapítvány ~ #gyógynövények #tea
17:30 | A forradalom a mosogatónál kezdődik! - NEM! Nők Egymásért Mozgalom ~ #láthatatlanmunka

Polgármesteri Hivatal

13:00 | Hazai vizeken - RÉFE Suli (RÉFE Alternatív Oktatás Nonprofit Kft.) ~ compókereső
14:00 | Hodworks - Nebula ~ a föld megmentése | gyerekek | kortárstánc | űrutazás
14:00 | Szipurka a tóparton! - Bálint Ház | IKI | Lauder Javne Iskola

Bungik / Tábor

09:00 | Közösségi Reggeli - Repeta ~ #kencés #randi
17:00 | TÁP Színház - Egyperces színház - TÁP Színház ~ ahány néző annyi előadás | VIP

tábor

10:00 | Passzold vissza, tesó! - Jane Goodall használt mobilgyűjtés - Erste Bank ~ #újrahasznosítás
10:00 (egésznapos) | Kívánság-fa - BRAWE / Aylin ~ #vigyázz #mitkívánsz
11:00 | Szuperorganizmus - Építész Szakkollégium ft. Talajreform ~ #kikapcs
20:00 (egésznapos) | Többé nem vagy otthon - BRAWE / Elif Ilayda Bekdemir ~ #elakadás #kiút

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *