Zenei Műsortábla

Szerda

Tószínpad /TópartSzabad terek Színpad / TáborÉszaki színpad / TáborBorona / TáborKeret Ház / Tábortábor
17:00
17:00 ~ 18:30
acid | break | house | trance
18:00
18:30 ~ 20:00
break | electro | house
19:00
20:00
20:00 ~ 21:30
break | dub techno | house | world music
21:00
21:30 ~ 22:30
dubtechno | tech house
22:00
22:30 ~ 23:30
acid | breakbeat | dub | house | jungle | trance
23:00
23:00 ~ 03:00
23:30 ~ 01:00
break | electro | techno
00:00
01:00
01:00 ~ 02:30
break | dub | leftfield
02:00
02:30 ~ 03:30
disco | ebm | house | italo
03:00
03:30 ~ 04:30
high energy disco | house | techno
04:00
04:30 ~ 06:00
deep tech | micro house | minimal
05:00
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad /Tópart

Szabad terek Színpad / Tábor

Északi színpad / Tábor

Borona / Tábor

17:00 | CQUE ~ acid | break | house | trance
18:30 | Kőbánya3000 ~ break | electro | house
20:00 | oneeyedman ~ break | dub techno | house | world music
21:30 | beko LIVE ~ dubtechno | tech house
22:30 | Acideal LIVE ~ acid | breakbeat | dub | house | jungle | trance
23:30 | dtnb ~ break | electro | techno
01:00 | Gilbert Pomelo ~ break | dub | leftfield
02:30 | Chinese Citizen ~ disco | ebm | house | italo
03:30 | HUSH-HUSH ~ high energy disco | house | techno
04:30 | Toro Lomo ~ deep tech | micro house | minimal

Keret Ház / Tábor

23:00 | Keret Házibuli ~

tábor

Csütörtök

Tószínpad /TópartSzabad terek Színpad / TáborÉszaki színpad / TáborBorona / TáborSzínházi Sátor / KisrétAuróra x Szájensz Szeánsz / KisrétKeret Ház / Tábortábor
17:00
17:00 ~ 17:45
18:00
18:00 ~ 18:45
19:00
19:00 ~ 20:00
19:00 ~ 19:45
19:00 ~ 21:00
electronica | slowdance
20:00
20:20 ~ 21:20
20:15 ~ 21:00
21:00
21:00 ~ 02:00
acid | deep | disco | dub | electronica | funk | house | soul | world music
21:00 ~ 23:00
21:30 ~ 22:15
21:30 ~ 22:30
22:00
22:45 ~ 23:45
23:00
23:00 ~ 00:00
23:00 ~ 00:00
23:30 ~ 00:30
00:00
00:15 ~ 01:15
00:00 ~ 01:00
00:30 ~ 01:30
00:30 ~ 03:00
01:00
02:00
02:00 ~ 03:00
PROGRAMVÁLTOZÁS
02:00 ~ 04:00
bleep | electronica | house | minimal | techno
03:00
04:00
04:00 ~ 06:00
acid | electro
05:00
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad /Tópart

17:00 | Pandora Projekt ~
19:00 | Balming Tiger ~
20:20 | Jazzbois ~

Szabad terek Színpad / Tábor

18:00 | Pogány Induló ~
19:00 | Co Lee ~
20:15 | Satelles ~
21:30 | Filo ~
22:45 | Denevér ~

Északi színpad / Tábor

21:30 | Platon Karataev ~
23:00 | Krúbi ~
00:30 | Bohemian Betyars ~
PROGRAMVÁLTOZÁS
02:00 | Felső Tízezer ~

Borona / Tábor

19:00 | Benc ~ electronica | slowdance
21:00 | DJ Crimson / DJ Suhaid / The Stanley Maneuver ~ acid | deep | disco | dub | electronica | funk | house | soul | world music
02:00 | Analog303 / Vatsanah ~ bleep | electronica | house | minimal | techno
04:00 | Mesterházy ~ acid | electro

Színházi Sátor / Kisrét

23:30 | Qiyan ~

Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét

00:30 | True Bananas ~

Keret Ház / Tábor

21:00 | Felicitas ~
23:00 | Granato ~
00:00 | BeBE ~
00:00 | Vadboti ~
01:00 | Siaga + Slowgod ~

tábor

Péntek

Tószínpad /TópartSzabad terek Színpad / TáborÉszaki színpad / TáborBánkgyöngye panzióBorona / TáborKeret Ház / TáborAuróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:00 ~ 17:45
18:00
18:00 ~ 18:45
18:00 ~ 18:30
18:00 ~ 19:00
experimental
19:00
19:00 ~ 20:00
19:00 ~ 19:45
19:00 ~ 20:00
experimental
20:00
20:20 ~ 21:20
20:15 ~ 21:00
20:00 ~ 21:00
ebm | wave
20:00 ~ 22:00
21:00
21:15 ~ 22:30
21:00 ~ 22:00
experimental | wave
21:30 ~ 22:30
22:00
22:00 ~ 00:00
23:00
23:00 ~ 00:00
23:00 ~ 00:00
23:00 ~ 00:00
experimental
23:00 ~ 00:00
00:00
00:00 ~ 01:00
electro
00:30 ~ 01:30
00:30 ~ 01:30
01:00
01:00 ~ 02:30
experimental | techno
01:45 ~ 03:00
02:00
02:00 ~ 03:00
02:30 ~ 04:00
ebm | techno
02:30 ~ 05:00
03:00
04:00
04:00 ~ 05:00
industrial techno
05:00
05:00 ~ 07:00
psy | techno
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad /Tópart

17:00 | hari_drama ~
18:00 | Napfonat ~
19:00 | Beton.Hofi ~

Szabad terek Színpad / Tábor

18:00 | FILC ~
19:00 | Hűvös ~
20:15 | 6363 ~
21:15 | AKC Misi ~
23:00 | Hocuspony ~
00:30 | Dé:Nash ~
01:45 | Shazalakazoo ~

Északi színpad / Tábor

21:30 | Phum Viphurit ~
23:00 | Carson Coma ~
00:30 | Elefánt ~
02:00 | Freakin' Disco ~

Bánkgyöngye panzió

Borona / Tábor

18:00 | Alley Catss LIVE ~ experimental
19:00 | Mike Nylons LIVE ~ experimental
20:00 | Panoramic Barrier LIVE ~ ebm | wave
21:00 | Jeremiah Soft LIVE ~ experimental | wave
23:00 | AIWA LIVE ~ experimental
00:00 | Wedding Acid Group LIVE ~ electro
01:00 | Yinna ~ experimental | techno
02:30 | Dj Syncbutton ~ ebm | techno
04:00 | Obwigszyh LIVE ~ industrial techno
05:00 | Katamii ~ psy | techno

Keret Ház / Tábor

20:00 | Sophie M Dj set ~
22:00 | DJ Fazsy ~
02:30 | Danger ~

Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét

23:00 | A Gecó és a Fa ~

Szombat

Tószínpad /TópartSzabad terek Színpad / TáborÉszaki színpad / TáborBorona / TáborAuróra x Szájensz Szeánsz / KisrétSzínházi Sátor / KisrétKeret Ház / Tábortábor
11:00
11:30 ~ 12:30
12:00
13:00
14:00
14:00 ~ 16:00
dark disco | house
15:00
16:00
16:00 ~ 17:00
downtempo | electronica | house
17:00
17:00 ~ 17:40
17:00 ~ 19:00
indie electronica | synth house | world music
18:00
18:00 ~ 18:40
19:00
19:00 ~ 20:00
19:00 ~ 19:45
19:00 ~ 21:00
Programváltozás
acid | house | indie | machine disco | techno
20:00
20:20 ~ 21:20
20:15 ~ 21:00
20:00 ~ 22:30
21:00
21:30 ~ 22:30
22:00
22:00 ~ 23:00
electro | house
23:00
23:00 ~ 00:00
23:00 ~ 00:00
23:00 ~ 01:00
Időpontváltozás
ebm | electro | techno | trance
23:00 ~ 02:00
23:30 ~ 00:30
00:00
00:30 ~ 01:30
00:30 ~ 01:30
00:30 ~ 03:00
01:00
01:00 ~ 03:00
Időpontváltozás
disco | dub | electro | funk | jungle | left-field house | techno
02:00
02:00 ~ 03:00
02:00 ~ 06:00
03:00
03:00 ~ 07:00
break | electro | house | leftfield | minimal | tech | techno | trance
04:00
05:00
06:00
07:00
07:00 ~ 10:00
disco | power house | trance
08:00
09:00
10:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Tószínpad /Tópart

17:00 | Siketfajd ~
18:00 | The Keeymen ~
19:00 | Nasip Kısmet ~
20:20 | Superflake ~

Szabad terek Színpad / Tábor

19:00 | boebeck ~
20:15 | Barkóczi Noémi ~
21:30 | Giliszta ~
23:00 | Holi ~
00:30 | Dope Calypso ~

Északi színpad / Tábor

23:00 | MDOU MOCTAR ~
00:30 | Altın Gün ~
02:00 | Analog Balaton ~

Borona / Tábor

14:00 | Vedat Akdag ~ dark disco | house
16:00 | Kristof Kelemen HYBRID ~ downtempo | electronica | house
17:00 | Adis Is OK ~ indie electronica | synth house | world music
Programváltozás
19:00 | Lily Haz ~ acid | house | indie | machine disco | techno
22:00 | Gnork & Route 8 Live ~ electro | house
Időpontváltozás
23:00 | Vass ~ ebm | electro | techno | trance
Időpontváltozás
01:00 | Dj Sotofett ~ disco | dub | electro | funk | jungle | left-field house | techno
03:00 | Andre S. / Pizza Amore / Switch Nollie ~ break | electro | house | leftfield | minimal | tech | techno | trance
07:00 | Menishu ~ disco | power house | trance

Auróra x Szájensz Szeánsz / Kisrét

23:30 | Muri No Muri ~
00:30 | Popdavec ~

Színházi Sátor / Kisrét

Keret Ház / Tábor

20:00 | KARAOKEY ~
23:00 | Bianka+Lujza ~
02:00 | Alpáré ~

tábor