Ide gyűlnek a Bánkitó ’28 fellépői! | Bánkitó Fesztivál

Magyarország legnagyobb kisfesztiválján idén is az alternatív zenei szcéna legjobb zenekarai és dj-i bolygatják meg a tó állóvizét  július 11. és 15. között. Többek közt a kanadai alt-rock legfontosabb zenekara, a SUUNS, a legendás Ghostly kiadóhoz szerződött japán-amerikai Shigeto és a Bánkitó rezidens Fran Palermo is. Emellett már az is biztos, hogy a Bernáth Peti és Mesterházy által kurált Déli Színpadon a Zságer-Genser duó atmoszférikus live-actjére, a Changing Grey-re is topoghatunk majd. A fellépős plakátot pedig itt találod!

Csütörtök

  • Iceage (DK)
  • SONYA
  • Elefánt
  • Blahalouisiana
  • Middlemist Red
  • Ricsárdgír
  • Analog Balaton
  • Shell Beach
  • Deep Glaze
  • Krúbi
  • Black Bartók
  • Zanzinger
  • Lucrecia Protellor
  • Platon Karataev

Péntek

  • SUUNS (CA)
  • Bohemian Betyars feat. Parno Graszt
  • Kaktus
  • Esti Kornél
  • Fran Palermo
  • Csaknekedkislány
  • Changing Grey (live)
  • Rendez-Vous (FR)
  • Dope Calypso
  • Felső Tízezer
  • Jazzbois
  • Sado Opera (RU)
  • OHM MAID
  • FAZ

Szombat

  • Acid Arab (FR)
  • Shigeto (US)
  • Hiperkarma
  • SENA & RedRed
  • Szabó Benedek és a Galaxisok
  • The Qualitons
  • Bernáthy Zsiga (live)
  • Galactic Jackson
  • Freakin' Disco
  • Wave Twins (live)
  • Puma Danger
  • UFFALO STEEZ
  • Rock Band for Old Men

Szerda – július 11.

egésznapos18:0020:0022:0000:0002:0004:0006:00
Tilos x Robur
Open air lemezbörze
18:00 ~ 20:00 (egésznapos)
IN:FORM
20:00 ~ 22:00
Bahama Káosz
22:00 ~ 00:00
Slitc
00:00 ~ 02:00
Crew Party
02:00 ~ 04:30
Auróra
Ujzenekar
19:00 ~ 20:20
Puszi Együttes
20:40 ~ 22:00
Halál;orgazmus
22:20 ~ 23:20
discopunk
Nádas fever: Auróra allstarz feat. May Garage feat. Christopher Waver
23:30 ~ 04:00
Déli Színpad
Adrian Dale & Berko
18:00 ~ 20:00
ambient | deep techno | dubtechno
Garpo (live)
20:00 ~ 21:30
dubtechno
Nupar
21:30 ~ 23:30
deep | electronica | minimal | techno
ZOL (live - TDS, Baum Records)
23:30 ~ 00:30
dubtechno
Bekø (live)
00:30 ~ 01:30
dubtechno
Krisz Deak (live)
01:30 ~ 02:30
dubtechno
Benzon & Swain
02:30 ~ 06:00
deep tech | house | techno
Mocsár
NQ
19:00 ~ 19:30
mittudomén
Gazsi Rap Show
19:30 ~ 20:00
rap
EPMK & Kapitány Máté
20:00 ~ 21:00
cloud | hip-hop
AVANT GANG
21:00 ~ 22:00
absztrakt | újhullám
Kamara
22:00 ~ 23:00
hip-hop
GYURIS, CSIZMI, $IHENC, PURPLE
23:00 ~ 00:00
rap
ZöldRobotMajom
00:00 ~ 01:00
absztrakt-hiphop
Bobakrome
01:00 ~ 02:00
hiphop | rap
DJ Lassú isten
02:00 ~ 03:30
fless
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

Tószínpad

Tilos x Robur

18:00 (egésznapos) | Open air lemezbörze
20:00 | IN:FORM
22:00 | Bahama Káosz
00:00 | Slitc
02:00 | Crew Party

Auróra

19:00 | Ujzenekar
20:40 | Puszi Együttes
22:20 | Halál;orgazmus ~ discopunk
23:30 | Nádas fever: Auróra allstarz feat. May Garage feat. Christopher Waver

Déli Színpad

18:00 | Adrian Dale & Berko ~ ambient | deep techno | dubtechno
20:00 | Garpo (live) ~ dubtechno
21:30 | Nupar ~ deep | electronica | minimal | techno
23:30 | ZOL (live - TDS, Baum Records) ~ dubtechno
00:30 | Bekø (live) ~ dubtechno
01:30 | Krisz Deak (live) ~ dubtechno
02:30 | Benzon & Swain ~ deep tech | house | techno

Mocsár

19:00 | NQ ~ mittudomén
19:30 | Gazsi Rap Show ~ rap
20:00 | EPMK & Kapitány Máté ~ cloud | hip-hop
21:00 | AVANT GANG ~ absztrakt | újhullám
22:00 | Kamara ~ hip-hop
23:00 | GYURIS, CSIZMI, $IHENC, PURPLE ~ rap
00:00 | ZöldRobotMajom ~ absztrakt-hiphop
01:00 | Bobakrome ~ hiphop | rap
02:00 | DJ Lassú isten ~ fless

Cökxpon

Csütörtök – július 12.

12:0014:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:00
Északi Színpad
Middlemist Red
21:35 ~ 22:30
psych | rock
Iceage (DK)
23:00 ~ 00:00
punk
Blahalouisiana
00:30 ~ 01:30
60s | pop
Elefánt
02:00 ~ 03:00
alternative
Tószínpad
May Garage with the Ball (Panel Máté & the nobody Dávid) warm up dj
16:00 ~ 17:30
Grecsó Zoltán
17:30 ~ 18:00
.
#tánc
Platon Karataev
18:00 ~ 18:45
indie
Deep Glaze
19:00 ~ 20:00
fuzz | rock
Ricsárdgír
20:20 ~ 21:30
art-fart pop | ricsiricsaj
Nagyszünet by Budapest Park
Henri Gonzo
14:30 ~ 15:10
akusztik
I Am Soyuz
15:20 ~ 16:00
akusztik
Tilos x Robur
Turiszt&Köyök
18:00 ~ 22:00
Mango
22:00 ~ 00:00
Suefo
00:00 ~ 02:00
Ordiman
02:00 ~ 04:00
Garpo
04:00 ~ 06:00
Auróra
the nobody elses
17:00 ~ 18:00
Black Bartók
18:20 ~ 19:10
Krúbi
19:30 ~ 20:40
politikushiphop | rap
Analog Balaton
21:00 ~ 22:00
Déli Színpad
Puti Putte
17:00 ~ 18:30
ambient | electronica | IDM
Dr. Victor (live)
18:30 ~ 20:00
ambient | electronica | experimental
Sublogic (live)
20:00 ~ 21:00
dubtechno | electronica
DTR
21:30 ~ 22:30
Coloboma (live)
22:30 ~ 00:00
techno
Zvezda Beta
00:00 ~ 02:00
house | minimal | techno
DJ Josko
02:00 ~ 04:00
deep techno
Tape Hiss Crew
04:00 ~ 06:00
breaks | electro | house | techno
Mocsár
Duke Blubeard
18:00 ~ 19:00
folk-pop
Zanzinger
19:00 ~ 20:00
amerikai-folk
BERRILOOM AND THE DOOM
20:00 ~ 21:00
indie | shoegaze
SONYA
21:00 ~ 22:00
postrock
Satelles
22:00 ~ 23:00
metalcore | punk
Shell Beach
23:00 ~ 00:00
alternatív-metal | post-hardcore
Lucrecia Protellor
00:00 ~ 01:00
experimentális elektronika | indietronica
Lil Sagittarius
01:00 ~ 02:00
trap
JUDAS GRMIE x MADTING ▷ BERGI, DEFCON J, ILLROCK, MC RYA
02:00 ~ 03:30
grime | UK-garage
Cökxpon
Cökxpon Chill Garden
12:00 ~ 06:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

21:35 | Middlemist Red ~ psych | rock
23:00 | Iceage (DK) ~ punk
00:30 | Blahalouisiana ~ 60s | pop
02:00 | Elefánt ~ alternative

Tószínpad

16:00 | May Garage with the Ball (Panel Máté & the nobody Dávid) warm up dj
.
17:30 | Grecsó Zoltán ~ #tánc
18:00 | Platon Karataev ~ indie
19:00 | Deep Glaze ~ fuzz | rock
20:20 | Ricsárdgír ~ art-fart pop | ricsiricsaj

Nagyszünet by Budapest Park

14:30 | Henri Gonzo ~ akusztik
15:20 | I Am Soyuz ~ akusztik

Tilos x Robur

18:00 | Turiszt&Köyök
22:00 | Mango
00:00 | Suefo
02:00 | Ordiman
04:00 | Garpo

Auróra

17:00 | the nobody elses
18:20 | Black Bartók
19:30 | Krúbi ~ politikushiphop | rap
21:00 | Analog Balaton

Déli Színpad

17:00 | Puti Putte ~ ambient | electronica | IDM
18:30 | Dr. Victor (live) ~ ambient | electronica | experimental
20:00 | Sublogic (live) ~ dubtechno | electronica
21:30 | DTR
22:30 | Coloboma (live) ~ techno
00:00 | Zvezda Beta ~ house | minimal | techno
02:00 | DJ Josko ~ deep techno
04:00 | Tape Hiss Crew ~ breaks | electro | house | techno

Mocsár

18:00 | Duke Blubeard ~ folk-pop
19:00 | Zanzinger ~ amerikai-folk
20:00 | BERRILOOM AND THE DOOM ~ indie | shoegaze
21:00 | SONYA ~ postrock
22:00 | Satelles ~ metalcore | punk
23:00 | Shell Beach ~ alternatív-metal | post-hardcore
00:00 | Lucrecia Protellor ~ experimentális elektronika | indietronica
01:00 | Lil Sagittarius ~ trap
02:00 | JUDAS GRMIE x MADTING ▷ BERGI, DEFCON J, ILLROCK, MC RYA ~ grime | UK-garage

Cökxpon

12:00 | Cökxpon Chill Garden

Péntek – július 13.

12:0014:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:00
Északi Színpad
Bohemian Betyars feat. Parno Graszt
21:00 ~ 22:30
speedfolk
SUUNS (CA)
23:00 ~ 00:00
kraut | psychedelic
Rendez-Vous (FR)
00:30 ~ 01:30
cold-wave | synthpunk
Fran Palermo
02:00 ~ 03:00
indie | jungle rock | tropical
Tószínpad
FUZZFEJEK (Sajó & Deli) warm-up dj
16:00 ~ 17:10
Papaver Cousins
17:15 ~ 17:45
Dope Calypso
18:00 ~ 18:45
garagepunk | pop
Csaknekedkislány
19:00 ~ 20:00
tánczene
Esti Kornél
20:20 ~ 21:30
garage | indie
Nagyszünet by Budapest Park
Sallai László Intézet
14:30 ~ 15:10
akusztik
Bohemian Betyars
15:20 ~ 16:00
akusztik
Tilos x Robur
Papa
18:00 ~ 20:00
Slanki&Jonny Drama
20:00 ~ 22:00
Clairvo
22:00 ~ 00:00
Vektor&Nixon
00:00 ~ 02:00
The Bakerman
02:00 ~ 04:00
dj Ren
04:00 ~ 06:00
Auróra
Kaktus
17:00 ~ 17:40
jazz | post-rock
The Best Bad Trip
18:00 ~ 18:40
OHM MAID
19:00 ~ 19:30
rock | stoner
Sado Opera (RU)
19:50 ~ 20:40
electrosex | punkpop
Felső Tízezer
21:00 ~ 22:00
power-pop
Déli Színpad
Analog303
17:00 ~ 19:00
dubtechno | electronica | house | minimal
Erro
19:00 ~ 20:30
deep | electronica | minimal | techno
A I W A (live)
20:30 ~ 22:00
electronica | house | IDM
Giash
22:00 ~ 00:00
deep | electronica | minimal
Changing Grey (live)
00:00 ~ 01:30
cosmic | deep | electronica | house | techno
Naga & Peter Bernath
01:30 ~ 03:00
deep | house | minimal | techno
Manek & Hi
04:00 ~ 06:00
house | leftfield | techno
Mocsár
FAZ
16:00 ~ 17:00
dj zene
LN // SO ▷ Gin Tony & Gilbert Pomelo
17:00 ~ 19:00
electronica | jazz
BudaBumps ▷ HERRING FRANKY, STACKONE, DON C, BLUNTONE
19:00 ~ 21:00
beat | hiphop
Tzapicarium
21:00 ~ 22:00
hip-hop | rap
VANIS & Ponza
22:00 ~ 23:00
footwork | hip-hop
Jazzbois
23:00 ~ 00:00
60s | ambient
RxSolo (SA)
00:00 ~ 01:00
hip-hop | jazz | lo-fi
Egs & Figura
01:00 ~ 02:00
hip-hop | rap | trash
ELEVATED ▷Siaga & Perrin
02:00 ~ 03:30
beats-funky-house | hip-hop
Cökxpon
Cökxpon Chill Garden
12:00 ~ 06:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

21:00 | Bohemian Betyars feat. Parno Graszt ~ speedfolk
23:00 | SUUNS (CA) ~ kraut | psychedelic
00:30 | Rendez-Vous (FR) ~ cold-wave | synthpunk
02:00 | Fran Palermo ~ indie | jungle rock | tropical

Tószínpad

16:00 | FUZZFEJEK (Sajó & Deli) warm-up dj
17:15 | Papaver Cousins
18:00 | Dope Calypso ~ garagepunk | pop
19:00 | Csaknekedkislány ~ tánczene
20:20 | Esti Kornél ~ garage | indie

Nagyszünet by Budapest Park

14:30 | Sallai László Intézet ~ akusztik
15:20 | Bohemian Betyars ~ akusztik

Tilos x Robur

18:00 | Papa
20:00 | Slanki&Jonny Drama
22:00 | Clairvo
00:00 | Vektor&Nixon
02:00 | The Bakerman
04:00 | dj Ren

Auróra

17:00 | Kaktus ~ jazz | post-rock
18:00 | The Best Bad Trip
19:00 | OHM MAID ~ rock | stoner
19:50 | Sado Opera (RU) ~ electrosex | punkpop
21:00 | Felső Tízezer ~ power-pop

Déli Színpad

17:00 | Analog303 ~ dubtechno | electronica | house | minimal
19:00 | Erro ~ deep | electronica | minimal | techno
20:30 | A I W A (live) ~ electronica | house | IDM
22:00 | Giash ~ deep | electronica | minimal
00:00 | Changing Grey (live) ~ cosmic | deep | electronica | house | techno
01:30 | Naga & Peter Bernath ~ deep | house | minimal | techno
04:00 | Manek & Hi ~ house | leftfield | techno

Mocsár

16:00 | FAZ ~ dj zene
17:00 | LN // SO ▷ Gin Tony & Gilbert Pomelo ~ electronica | jazz
19:00 | BudaBumps ▷ HERRING FRANKY, STACKONE, DON C, BLUNTONE ~ beat | hiphop
21:00 | Tzapicarium ~ hip-hop | rap
22:00 | VANIS & Ponza ~ footwork | hip-hop
23:00 | Jazzbois ~ 60s | ambient
00:00 | RxSolo (SA) ~ hip-hop | jazz | lo-fi
01:00 | Egs & Figura ~ hip-hop | rap | trash
02:00 | ELEVATED ▷Siaga & Perrin ~ beats-funky-house | hip-hop

Cökxpon

12:00 | Cökxpon Chill Garden

Szombat – július 14.

12:0014:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:0008:0010:00
Északi Színpad
Szabó Benedek és a Galaxisok
21:35 ~ 22:30
alternatív | dream pop
Hiperkarma
23:00 ~ 00:00
hug'n'roll
SENA & RedRed
00:30 ~ 01:30
Acid Arab (FR)
02:00 ~ 04:00
techno
Tószínpad
Pizza Amore (warm up dj)
16:00 ~ 18:00
Freakin' Disco
18:00 ~ 18:45
psychojazz
The Qualitons
19:00 ~ 19:50
funk-rock-beat
Shigeto (US)
20:20 ~ 21:30
Nagyszünet by Budapest Park
Czeglédi Szabolcs akusztik
14:30 ~ 15:10
akusztik
Bérczesi Robi
15:20 ~ 16:00
akusztik
Tilos x Robur
ASAN Records
19:00 ~ 20:00
Confused
01:00 ~ 02:00
Kong&Malz
02:00 ~ 02:20
Display
03:30 ~ 04:30
LN//SO
04:30 ~ 06:00
Auróra
Dorko Band
16:00 ~ 17:30
BOZO
17:50 ~ 18:20
balatoni new wave | pop-punk
Siketfajd
18:40 ~ 19:30
pszihedelikus-balkán-funk | punk
Puma Danger
19:50 ~ 20:40
psych garage rock
Rock Band for Old Men
21:00 ~ 22:00
lofi | space pop
Déli Színpad
Workshop: Wave Twins
16:00 ~ 17:00
Workshop: Hargitai András (Egészségmegőrzés és kreativitás)
17:00 ~ 18:00
Asparagus
18:00 ~ 19:30
atmospheric dubstep | electronica
Banyek (live)
19:30 ~ 21:00
dub | dubtech | electronica
Max Sinclair
21:00 ~ 22:30
cosmic | electro | wave
Wave Twins (live)
22:30 ~ 00:00
acid | electro
Galactic Jackson
00:00 ~ 01:30
electronica | IDM | italo
J. Mono
01:30 ~ 02:30
acid | braindance | rave
Mesterházy & Atomik
02:30 ~ 04:00
braindance | elektro | savasverés | techno
AGA2L
04:00 ~ 05:00
hipnotica | techno
Mankind
05:00 ~ 06:00
acid | techno
Bernáthy Zsiga (live)
06:00 ~ 08:00
acid | techno
Nova Gravity
08:00 ~ 10:00
trance
Mocsár
Lilbit Laytah (Boros, Hock, Menyhei)
15:00 ~ 16:30
elektronika
The Keeymen
16:30 ~ 18:00
surf
Panel Surfers
18:00 ~ 19:30
surf
KUNST
19:30 ~ 20:30
pszichedelikus-rock | punk
Tpsrprt
20:30 ~ 22:00
post-punk
Peter Problem
22:00 ~ 23:00
improvizatív
Alcázar! ▷ Vedat Akdağ & Aron Ya
23:00 ~ 01:00
disco
UFFALO STEEZ
01:00 ~ 02:00
footwork
Babylon Records ▷Stas, Hataah, baq, prp (IT)
02:00 ~ 03:30
bass
Cökxpon
Cökxpon Chill Garden
12:00 ~ 06:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

21:35 | Szabó Benedek és a Galaxisok ~ alternatív | dream pop
23:00 | Hiperkarma ~ hug'n'roll
00:30 | SENA & RedRed
02:00 | Acid Arab (FR) ~ techno

Tószínpad

16:00 | Pizza Amore (warm up dj)
18:00 | Freakin' Disco ~ psychojazz
19:00 | The Qualitons ~ funk-rock-beat
20:20 | Shigeto (US)

Nagyszünet by Budapest Park

14:30 | Czeglédi Szabolcs akusztik ~ akusztik
15:20 | Bérczesi Robi ~ akusztik

Tilos x Robur

19:00 | ASAN Records
01:00 | Confused
02:00 | Kong&Malz
03:30 | Display
04:30 | LN//SO

Auróra

16:00 | Dorko Band
17:50 | BOZO ~ balatoni new wave | pop-punk
18:40 | Siketfajd ~ pszihedelikus-balkán-funk | punk
19:50 | Puma Danger ~ psych garage rock
21:00 | Rock Band for Old Men ~ lofi | space pop

Déli Színpad

16:00 | Workshop: Wave Twins
17:00 | Workshop: Hargitai András (Egészségmegőrzés és kreativitás)
18:00 | Asparagus ~ atmospheric dubstep | electronica
19:30 | Banyek (live) ~ dub | dubtech | electronica
21:00 | Max Sinclair ~ cosmic | electro | wave
22:30 | Wave Twins (live) ~ acid | electro
00:00 | Galactic Jackson ~ electronica | IDM | italo
01:30 | J. Mono ~ acid | braindance | rave
02:30 | Mesterházy & Atomik ~ braindance | elektro | savasverés | techno
04:00 | AGA2L ~ hipnotica | techno
05:00 | Mankind ~ acid | techno
06:00 | Bernáthy Zsiga (live) ~ acid | techno
08:00 | Nova Gravity ~ trance

Mocsár

15:00 | Lilbit Laytah (Boros, Hock, Menyhei) ~ elektronika
16:30 | The Keeymen ~ surf
18:00 | Panel Surfers ~ surf
19:30 | KUNST ~ pszichedelikus-rock | punk
20:30 | Tpsrprt ~ post-punk
22:00 | Peter Problem ~ improvizatív
23:00 | Alcázar! ▷ Vedat Akdağ & Aron Ya ~ disco
01:00 | UFFALO STEEZ ~ footwork
02:00 | Babylon Records ▷Stas, Hataah, baq, prp (IT) ~ bass

Cökxpon

12:00 | Cökxpon Chill Garden

Bánkitó Fesztivál 2018

2018. 07. 11. 12:00 – 2018. 07. 15. 08:00

Bánki-tó, Bánk


I. ELŐVÉTEL

BÉRLETEK A KÉSZLET EREJÉIG

17 500 HUF

NAPIJEGYEK FEBR 5-TŐL

7 500 HUF

*A SÁTORJEGY AZ ALSÓPETÉNYI KEMPINGBE 6500-FT-BA KERÜL, MELY 1DB SÁTORRA ÉS MAXIMUM KÉT FŐRE ÉRVÉNYES. A BÁNKI TÁBORBAN LÉVŐ KEMPINGBE A SÁTORJEGYEK ELFOGYTAK.

II. ELŐVÉTEL

ELFOGYOTT

21 000 HUF

NAPIJEGYEK MÁRC 20. ÉJFÉLTŐL A KÉSZLET EREJÉIG

9 000 HUF

*A SÁTORJEGY AZ ALSÓPETÉNYI KEMPINGBE 6500-FT-BA KERÜL, MELY 1DB SÁTORRA ÉS MAXIMUM KÉT FŐRE ÉRVÉNYES. A BÁNKI TÁBORBAN LÉVŐ KEMPINGBE A SÁTORJEGYEK ELFOGYTAK.

MINDJÁRT BÁNKITÓ

BÉRLETEK

25 000 HUF

NAPIJEGYEK

11 000 HUF

EGYÉJSZAKÁS KEMPINGJEGY ALSÓPETÉNYBE

2 200 HUF

BUDAPEST - BÁNK BÁNK - BUDAPEST
BUSZJÁRAT EGY ÚTRA

2 700 HUF

*A SÁTORJEGY AZ ALSÓPETÉNYI KEMPINGBE 6500-FT-BA KERÜL, MELY 1DB SÁTORRA ÉS MAXIMUM KÉT FŐRE ÉRVÉNYES. A BÁNKI TÁBORBAN LÉVŐ KEMPINGBE A SÁTORJEGYEK ELFOGYTAK.

MINDENKINÉL HAMARABB SZERETNÉL ÉRTESÜLNI A FONTOS HÍREKRŐL?