Zenei Bontás | Bánkitó Fesztivál

Szerda

egésznapos18:0020:0022:0000:0002:0004:00
Tilos x Robur
Open air lemezbörze
18:00 ~ 20:00 (egésznapos)
IN:FORM
20:00 ~ 22:00
Bahama Káosz
22:00 ~ 00:00
Slitc
02:00 ~ 04:00
Auróra
Sex In The Black Hole
18:30 ~ 19:10
Ujzenekar
19:30 ~ 20:40
Puszi Együttes
21:00 ~ 22:00
Halál;orgazmus
22:20 ~ 23:20
discopunk
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

Tószínpad

Tilos x Robur

18:00 (egésznapos) | Open air lemezbörze ~
20:00 | IN:FORM ~
22:00 | Bahama Káosz ~
02:00 | Slitc ~

Auróra

18:30 | Sex In The Black Hole ~
19:30 | Ujzenekar ~
21:00 | Puszi Együttes ~
22:20 | Halál;orgazmus ~ discopunk

Csütörtök

18:0020:0022:0000:0002:0004:00
Északi Színpad
Middlemist Red
21:35 ~ 22:30
psych | rock
Iceage (DK)
23:00 ~ 00:00
punk
Blahalouisiana
00:30 ~ 01:30
60s | pop
Elefánt
02:00 ~ 03:00
alternative
Tószínpad
Platon Karataev
18:00 ~ 18:45
indie
Deep Glaze
19:00 ~ 20:00
fuzz | rock
Ricsárdgír
20:20 ~ 21:30
art-fart pop | ricsiricsaj
Tilos x Robur
Turiszt&Köyök
18:00 ~ 22:00
Mango
22:00 ~ 00:00
Ordas
00:00 ~ 02:00
Bem
02:00 ~ 04:00
Garpo
04:00 ~ 06:00
Suefo
22:00 ~ 00:00
Auróra
Black Bartók
18:50 ~ 19:30
Krúbi
19:50 ~ 20:40
politikushiphop | rap
Analog Balaton
21:00 ~ 22:00
Déli Színpad
Dr. Victor (live)
18:30 ~ 20:00
ambient | electronica | experimental
Sublogic (live)
20:00 ~ 21:00
dubtechno | electronica
Coloboma (live)
22:30 ~ 00:00
techno
Zvezda Beta
00:00 ~ 02:00
house | minimal | techno
DJ Josko
02:00 ~ 04:00
deep techno
Tape Hiss Crew
04:00 ~ 06:00
breaks | electro | house | techno
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

21:35 | Middlemist Red ~ psych | rock
23:00 | Iceage (DK) ~ punk
00:30 | Blahalouisiana ~ 60s | pop
02:00 | Elefánt ~ alternative

Tószínpad

18:00 | Platon Karataev ~ indie
19:00 | Deep Glaze ~ fuzz | rock
20:20 | Ricsárdgír ~ art-fart pop | ricsiricsaj

Tilos x Robur

18:00 | Turiszt&Köyök ~
22:00 | Mango ~
22:00 | Suefo ~
00:00 | Ordas ~
02:00 | Bem ~
04:00 | Garpo ~

Auróra

18:50 | Black Bartók ~
19:50 | Krúbi ~ politikushiphop | rap
21:00 | Analog Balaton ~

Déli Színpad

18:30 | Dr. Victor (live) ~ ambient | electronica | experimental
20:00 | Sublogic (live) ~ dubtechno | electronica
22:30 | Coloboma (live) ~ techno
00:00 | Zvezda Beta ~ house | minimal | techno
02:00 | DJ Josko ~ deep techno
04:00 | Tape Hiss Crew ~ breaks | electro | house | techno

Péntek

18:0020:0022:0000:0002:0004:00
Északi Színpad
Bohemian Betyars feat. Parno Graszt
21:00 ~ 22:30
speedfolk
SUUNS (CA)
23:00 ~ 00:00
kraut | psychedelic
Rendez-Vous (FR)
00:30 ~ 01:30
cold-wave | synthpunk
Fran Palermo
02:00 ~ 03:00
indie | jungle rock | tropical
Tószínpad
Dope Calypso
18:00 ~ 18:45
garagepunk | pop
Csaknekedkislány
19:00 ~ 20:00
tánczene
Esti Kornél
20:20 ~ 21:30
garage | indie
Tilos x Robur
Papa
18:00 ~ 20:00
Slanki&Jonny Drama
20:00 ~ 22:00
Clairvo
22:00 ~ 00:00
Vektor&Nixon
00:00 ~ 02:00
The Bakerman
02:00 ~ 04:00
dj Ren
04:00 ~ 06:00
Auróra
The Best Bad Trip
18:00 ~ 18:40
OHM MAID
19:00 ~ 19:30
rock | stoner
Sado Opera (RU)
19:50 ~ 20:40
electrosex | punkpop
Felső Tízezer
21:00 ~ 22:00
power-pop
Déli Színpad
Erro
19:00 ~ 20:30
deep | electronica | minimal | techno
A I W A (live)
20:30 ~ 22:00
electronica | house | IDM
Giash
22:00 ~ 00:00
deep | electronica | minimal
Changing Grey (live)
00:00 ~ 01:30
cosmic | deep | electronica | house | techno
Naga & Peter Bernath
01:30 ~ 03:00
deep | house | minimal | techno
Grema (live)
03:00 ~ 04:00
house | techno
Manek & Hi
04:00 ~ 06:00
house | leftfield | techno
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

21:00 | Bohemian Betyars feat. Parno Graszt ~ speedfolk
23:00 | SUUNS (CA) ~ kraut | psychedelic
00:30 | Rendez-Vous (FR) ~ cold-wave | synthpunk
02:00 | Fran Palermo ~ indie | jungle rock | tropical

Tószínpad

18:00 | Dope Calypso ~ garagepunk | pop
19:00 | Csaknekedkislány ~ tánczene
20:20 | Esti Kornél ~ garage | indie

Tilos x Robur

18:00 | Papa ~
20:00 | Slanki&Jonny Drama ~
22:00 | Clairvo ~
00:00 | Vektor&Nixon ~
02:00 | The Bakerman ~
04:00 | dj Ren ~

Auróra

18:00 | The Best Bad Trip ~
19:00 | OHM MAID ~ rock | stoner
19:50 | Sado Opera (RU) ~ electrosex | punkpop
21:00 | Felső Tízezer ~ power-pop

Déli Színpad

19:00 | Erro ~ deep | electronica | minimal | techno
20:30 | A I W A (live) ~ electronica | house | IDM
22:00 | Giash ~ deep | electronica | minimal
00:00 | Changing Grey (live) ~ cosmic | deep | electronica | house | techno
01:30 | Naga & Peter Bernath ~ deep | house | minimal | techno
03:00 | Grema (live) ~ house | techno
04:00 | Manek & Hi ~ house | leftfield | techno

Szombat

16:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:0008:0010:00
Északi Színpad
Szabó Benedek és a Galaxisok
21:35 ~ 22:30
alternatív | dream pop
Hiperkarma
23:00 ~ 00:00
hug'n'roll
SENA & RedRed
00:30 ~ 01:30
Acid Arab (FR)
02:00 ~ 04:00
techno
Tószínpad
Pizza Amore (warm up dj)
16:00 ~ 17:55
Freakin' Disco
18:00 ~ 18:45
psychojazz
The Qualitons
19:00 ~ 19:50
funk-rock-beat
Shigeto (US)
20:20 ~ 21:30
Tilos x Robur
Lusta Bitek
19:00 ~ 20:00
Vrama&Nnothing
20:00 ~ 21:00
Yapo
21:00 ~ 22:00
Zomblaze&Planetmalcolm
22:00 ~ 23:30
Cadik&Zosha
23:30 ~ 01:00
HabooDubz
01:00 ~ 01:50
Gumilap
01:50 ~ 02:40
Malz
02:40 ~ 03:30
Kong&Malz
03:30 ~ 04:30
Display
04:30 ~ 05:30
Auróra
BOZO
17:50 ~ 18:20
balatoni new wave | pop-punk
Siketfajd
18:40 ~ 19:30
pszihedelikus-balkán-funk | punk
Puma Danger
19:50 ~ 20:40
psych garage rock
Rock Band for Old Men
21:00 ~ 22:00
lofi | space pop
Déli Színpad
Workshop: Wave Twins
16:00 ~ 17:00
Workshop: Hargitai András (Egészségmegőrzés és kreativitás)
17:00 ~ 18:00
Asparagus
18:00 ~ 19:30
atmospheric dubstep | electronica
Banyek (live)
19:30 ~ 21:00
dub | dubtech | electronica
Max Sinclair
21:00 ~ 22:30
cosmic | electro | wave
Wave Twins (live)
22:30 ~ 00:00
acid | electro
Galactic Jackson
00:00 ~ 01:30
electronica | IDM | italo
J. Mono
01:30 ~ 02:30
acid | braindance | rave
Mesterházy & Atomik
02:30 ~ 04:00
braindance | elektro | savasverés | techno
AGA2L
04:00 ~ 05:00
hipnotica | techno
Mankind
05:00 ~ 06:00
acid | techno
Bernáthy Zsiga (live)
06:00 ~ 08:00
acid | techno
Nova Gravity
08:00 ~ 10:00
trance
A nagy táblázatot szeretném látni!

Északi Színpad

21:35 | Szabó Benedek és a Galaxisok ~ alternatív | dream pop
23:00 | Hiperkarma ~ hug'n'roll
00:30 | SENA & RedRed ~
02:00 | Acid Arab (FR) ~ techno

Tószínpad

16:00 | Pizza Amore (warm up dj) ~
18:00 | Freakin' Disco ~ psychojazz
19:00 | The Qualitons ~ funk-rock-beat
20:20 | Shigeto (US) ~

Tilos x Robur

19:00 | Lusta Bitek ~
20:00 | Vrama&Nnothing ~
21:00 | Yapo ~
22:00 | Zomblaze&Planetmalcolm ~
23:30 | Cadik&Zosha ~
01:00 | HabooDubz ~
01:50 | Gumilap ~
02:40 | Malz ~
03:30 | Kong&Malz ~
04:30 | Display ~

Auróra

17:50 | BOZO ~ balatoni new wave | pop-punk
18:40 | Siketfajd ~ pszihedelikus-balkán-funk | punk
19:50 | Puma Danger ~ psych garage rock
21:00 | Rock Band for Old Men ~ lofi | space pop

Déli Színpad

16:00 | Workshop: Wave Twins ~
17:00 | Workshop: Hargitai András (Egészségmegőrzés és kreativitás) ~
18:00 | Asparagus ~ atmospheric dubstep | electronica
19:30 | Banyek (live) ~ dub | dubtech | electronica
21:00 | Max Sinclair ~ cosmic | electro | wave
22:30 | Wave Twins (live) ~ acid | electro
00:00 | Galactic Jackson ~ electronica | IDM | italo
01:30 | J. Mono ~ acid | braindance | rave
02:30 | Mesterházy & Atomik ~ braindance | elektro | savasverés | techno
04:00 | AGA2L ~ hipnotica | techno
05:00 | Mankind ~ acid | techno
06:00 | Bernáthy Zsiga (live) ~ acid | techno
08:00 | Nova Gravity ~ trance

MINDENKINÉL HAMARABB SZERETNÉL ÉRTESÜLNI A FONTOS HÍREKRŐL?