Ide gyűlnek a Bánkitó fellépői! | Bánkitó Fesztivál

Ide gyűlnek a Bánkitó fellépői!

| lineup | zene

Az idei Bánkitó zenei felhozatalában ismét képviselteti magát a magyar független zenei szcéna minden szeglete, legyenek még csak feltörekvő bandák vagy már egészen feltörekedettek, plusz néhány egészen különleges előadó a tengeren innen és túlról. A Bob Moses (CAN), a Viagra Boys (SWE), Saul Williams (US) és a Sudan Archives (US) mellett idén először érkezik Szabó Balázs Bandája, a Middlemist Red és a Fran Palermo rendhagyó módon közös koncertet ad, a Jazzékiel pedig 10 éves jubileumi lemezbemutatót tart majd. Társadalomkritikus hip-hop vonalról Krúbi és Dé:Nash húznak majd el pár ütemet, a fiatalokat pedig többek közt a Carson Coma és az ifjú generáció legüstökösebb tökbrigádja, a Siketfajd reprezentálja majd. Emellett az orosz-német Sado Opera is visszatér queer performanszával!
 

Kattints IDE a Spotify playlisthez!
 

NÉZETVÁLTÁS <- KLIKKELJ A TÁBLÁZATOS NÉZETHEZ
 
 

Szerda

16:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:0008:00
Greatest Hits Színpad
Rock Band for Old Men
19:30 ~ 20:10
Rock Band for Old Men
Puma Danger
20:30 ~ 21:10
psychedelic rock
Puszi Együttes
21:30 ~ 22:10
karalábé
TPSRPRT
22:30 ~ 23:15
instrumental postrock
Compó Aréna
LUVTOSHIMA
16:30 ~ 18:00
House
Sbstian
18:00 ~ 19:30
Micro-house
Drizzy
19:30 ~ 21:00
House
Aurin
21:00 ~ 23:00
Electro
Switch Nollie
23:00 ~ 01:00
House/Electro
Prince Matt
01:00 ~ 03:00
EBM | techno
Dj Syncbutton
03:00 ~ 04:30
EBM | techno
Bedux
04:30 ~ 06:00
techno
Tilos
Dj Johnny Drama
02:00 ~ 02:59
hiphopp
Slanki
03:00 ~ 03:59
broken
Perrin
04:00 ~ 04:59
funk
Vanis
05:00 ~ 05:59
House
Auróra
Auróra Allstars
20:00 ~ 03:00
kickoff
KERET Ház
Bianca+Lujza
00:00 ~ 02:00
pop
A nagy táblázatot szeretném látni!

Greatest Hits Színpad

19:30 | Rock Band for Old Men ~ Rock Band for Old Men
20:30 | Puma Danger ~ psychedelic rock
21:30 | Puszi Együttes ~ karalábé
22:30 | TPSRPRT ~ instrumental postrock

Compó Aréna

16:30 | LUVTOSHIMA ~ House
18:00 | Sbstian ~ Micro-house
19:30 | Drizzy ~ House
21:00 | Aurin ~ Electro
23:00 | Switch Nollie ~ House/Electro
01:00 | Prince Matt ~ EBM | techno
03:00 | Dj Syncbutton ~ EBM | techno
04:30 | Bedux ~ techno

Tilos

02:00 | Dj Johnny Drama ~ hiphopp
03:00 | Slanki ~ broken
04:00 | Perrin ~ funk
05:00 | Vanis ~ House

Auróra

20:00 | Auróra Allstars ~ kickoff

KERET Ház

00:00 | Bianca+Lujza ~ pop

 
 

Csütörtök

18:0020:0022:0000:0002:0004:00
Tószínpad
Krizso (live act)
17:15 ~ 17:45
Mayberian Sanskülotts
18:00 ~ 18:40
bocsánat
Platon Karataev
19:00 ~ 20:00
indiefolk
Ricsárdgír
20:20 ~ 21:30
hobbypop
Északi Színpad
Gustave Tiger
21:35 ~ 22:30
punk
Viagra Boys (SWE)
23:00 ~ 00:00
punk
Bob Moses (CAN) [club set]
00:30 ~ 01:45
electronica
Analog Balaton
02:00 ~ 03:00
electronica | experimental downtempo
Greatest Hits Színpad
Shaibo
17:00 ~ 17:30
alternative
the nobody elses
17:45 ~ 18:15
surf-punk
The California Nightmares
18:30 ~ 19:00
stabil oldalfekvés
Satelles
19:15 ~ 19:45
hardcorepunk
Trillion
20:00 ~ 20:40
rock
Zombie Girlfriend
21:00 ~ 21:40
dreampop | shoegaze
Jungstötter (DE)
22:00 ~ 22:40
alternative
Mörk
23:00 ~ 23:40
psychedelic soul
Panel Surfers
00:00 ~ 00:40
surf
Deep Glaze
01:00 ~ 01:40
rock
Compó Aréna
Abel Telenko
19:00 ~ 20:30
00’s dance/trance | 80’s | 90’s | brake/electro | dancefloore house | euro dance | freestyle | new beat | samba
Vinnie Lonely
20:30 ~ 22:00
House
Akos V
22:00 ~ 00:00
House | techno
Route 8 b2b Soundbank
00:00 ~ 02:00
disco-house-techno
LAU
02:00 ~ 04:00
Electro | techno
Galactic Jackson b2b Saint Leidal the 2nd
04:00 ~ 06:00
rave
Tilos
LN//SO
02:00 ~ 02:59
bass
Mentalien
03:00 ~ 03:59
garage
Dj Ren
04:00 ~ 05:59
d&b
Auróra
Splatter (Küss Mich, Élő-Halott, UH Fest)
19:30 ~ 22:00
post-industrial
Dj FeÁ + Lohuma
23:30 ~ 03:00
feárk
KERET Ház
The Ball
23:00 ~ 01:00
disco | funky
Manek + Hi
01:00 ~ 03:00
House | techno
Splatter (Küss Mich)
23:00 ~ 01:00
italo | punk | synth | wave
A nagy táblázatot szeretném látni!

Tószínpad

17:15 | Krizso (live act)
18:00 | Mayberian Sanskülotts ~ bocsánat
19:00 | Platon Karataev ~ indiefolk
20:20 | Ricsárdgír ~ hobbypop

Északi Színpad

21:35 | Gustave Tiger ~ punk
23:00 | Viagra Boys (SWE) ~ punk
00:30 | Bob Moses (CAN) [club set] ~ electronica
02:00 | Analog Balaton ~ electronica | experimental downtempo

Greatest Hits Színpad

17:00 | Shaibo ~ alternative
17:45 | the nobody elses ~ surf-punk
18:30 | The California Nightmares ~ stabil oldalfekvés
19:15 | Satelles ~ hardcorepunk
20:00 | Trillion ~ rock
21:00 | Zombie Girlfriend ~ dreampop | shoegaze
22:00 | Jungstötter (DE) ~ alternative
23:00 | Mörk ~ psychedelic soul
00:00 | Panel Surfers ~ surf
01:00 | Deep Glaze ~ rock

Compó Aréna

19:00 | Abel Telenko ~ 00’s dance/trance | 80’s | 90’s | brake/electro | dancefloore house | euro dance | freestyle | new beat | samba
20:30 | Vinnie Lonely ~ House
22:00 | Akos V ~ House | techno
00:00 | Route 8 b2b Soundbank ~ disco-house-techno
02:00 | LAU ~ Electro | techno
04:00 | Galactic Jackson b2b Saint Leidal the 2nd ~ rave

Tilos

02:00 | LN//SO ~ bass
03:00 | Mentalien ~ garage
04:00 | Dj Ren ~ d&b

Auróra

19:30 | Splatter (Küss Mich, Élő-Halott, UH Fest) ~ post-industrial
23:30 | Dj FeÁ + Lohuma ~ feárk

KERET Ház

23:00 | The Ball ~ disco | funky
23:00 | Splatter (Küss Mich) ~ italo | punk | synth | wave
01:00 | Manek + Hi ~ House | techno

 
 

Péntek

18:0020:0022:0000:0002:0004:00
Tószínpad
I am Soyuz
17:15 ~ 17:45
singer-songwriter
Mulató Aztékok
18:00 ~ 18:40
hip-hop
Sudan Archives (US)
19:00 ~ 20:00
hiphop
Szabó Benedek és a Galaxisok
20:20 ~ 21:30
indie
Északi Színpad
Kapitány Máté & Lil Frakk & Gege
21:00 ~ 21:30
hiphop
Saul Williams (US)
22:00 ~ 23:00
hiphop
Bohemian Betyars
23:30 ~ 00:30
freakpunk
Krúbi
01:00 ~ 02:00
hiphop
Freakin' Disco
02:30 ~ 03:30
jazzfuck | techno
Greatest Hits Színpad
Disco Nap
17:45 ~ 18:15
dreamnoise
Bozo
18:30 ~ 19:00
Siketfajd
19:15 ~ 19:45
psych-funk-punk
Slow Village
20:00 ~ 20:40
hiphop
Jazzékiel
21:00 ~ 21:40
jazzekiel
Mordái
22:00 ~ 22:40
psych-folk
Dé:Nash
23:00 ~ 23:40
hiphop
Megtűrtek
00:00 ~ 00:40
postpunk boyband
Electroforez (RU)
01:00 ~ 01:40
dark-synt
Compó Aréna
Captain Ludo
17:00 ~ 19:00
Ambient
Obwigszyh, Normal Tamas
19:00 ~ 20:00
electronica
Adis Abbé
20:00 ~ 22:00
House
Pizza Amore
22:00 ~ 00:00
Breakz | House | Weird
Alexandr
00:00 ~ 02:00
House
Roi Perez (ISR)
02:00 ~ 04:00
House
Tolo
04:00 ~ 06:00
House
Tilos
Planetmalcolm
02:00 ~ 02:59
bass
Zomblaze
03:00 ~ 03:59
bass
Zosha
04:00 ~ 04:59
dubstep
Cadik
05:00 ~ 05:59
grime
Auróra
PusztaHang Crew selector set (Debrecen)
19:30 ~ 22:00
selection
Péló & szovjet (Nappali, Drukker)
23:30 ~ 03:00
újhullám
KERET Ház
Lil Afolt + D¥NA
20:00 ~ 22:00
hip-hop
Lil Iom
22:00 ~ 22:30
hip-hop | trash
Dope Calypso DJ szett
22:30 ~ 00:30
tonyó
Kozmikus Háttérsugárzás
01:30 ~ 02:00
halál | pusztulat
PÉNZ
02:00 ~ 05:00
jungle | rave | techno
What's My Age Again
23:30 ~ 01:30
pop
A nagy táblázatot szeretném látni!

Tószínpad

17:15 | I am Soyuz ~ singer-songwriter
18:00 | Mulató Aztékok ~ hip-hop
19:00 | Sudan Archives (US) ~ hiphop
20:20 | Szabó Benedek és a Galaxisok ~ indie

Északi Színpad

21:00 | Kapitány Máté & Lil Frakk & Gege ~ hiphop
22:00 | Saul Williams (US) ~ hiphop
23:30 | Bohemian Betyars ~ freakpunk
01:00 | Krúbi ~ hiphop
02:30 | Freakin' Disco ~ jazzfuck | techno

Greatest Hits Színpad

17:45 | Disco Nap ~ dreamnoise
18:30 | Bozo
19:15 | Siketfajd ~ psych-funk-punk
20:00 | Slow Village ~ hiphop
21:00 | Jazzékiel ~ jazzekiel
22:00 | Mordái ~ psych-folk
23:00 | Dé:Nash ~ hiphop
00:00 | Megtűrtek ~ postpunk boyband
01:00 | Electroforez (RU) ~ dark-synt

Compó Aréna

17:00 | Captain Ludo ~ Ambient
19:00 | Obwigszyh, Normal Tamas ~ electronica
20:00 | Adis Abbé ~ House
22:00 | Pizza Amore ~ Breakz | House | Weird
00:00 | Alexandr ~ House
02:00 | Roi Perez (ISR) ~ House
04:00 | Tolo ~ House

Tilos

02:00 | Planetmalcolm ~ bass
03:00 | Zomblaze ~ bass
04:00 | Zosha ~ dubstep
05:00 | Cadik ~ grime

Auróra

19:30 | PusztaHang Crew selector set (Debrecen) ~ selection
23:30 | Péló & szovjet (Nappali, Drukker) ~ újhullám

KERET Ház

20:00 | Lil Afolt + D¥NA ~ hip-hop
22:00 | Lil Iom ~ hip-hop | trash
22:30 | Dope Calypso DJ szett ~ tonyó
23:30 | What's My Age Again ~ pop
01:30 | Kozmikus Háttérsugárzás ~ halál | pusztulat
02:00 | PÉNZ ~ jungle | rave | techno

 
 

Szombat

16:0018:0020:0022:0000:0002:0004:0006:0008:0010:00
Tószínpad
Egyedi Péter (MMAMT)
17:00 ~ 17:40
Carson Coma
18:00 ~ 18:40
beat
Gurr (DE)
19:00 ~ 20:00
garagepunk
Csaknekedkislány
20:20 ~ 21:30
newbeat
Északi Színpad
Szabó Balázs Bandája
22:30 ~ 23:30
Middlemist Red + Fran Palermo
00:00 ~ 01:30
Kistehén - zárókoncert
02:00 ~ 03:00
kistehén
Greatest Hits Színpad
Mambo Rumble
17:00 ~ 17:30
valami hülyeség
Quiet Kid and the Speakers
17:45 ~ 18:15
indie
Kaktus
18:30 ~ 19:00
psych
Meteo
19:15 ~ 19:45
rock
Black Bartók
20:00 ~ 20:40
darkblues
SADO OPERA (RUS)
21:00 ~ 21:40
queer performance
Dope Calypso
22:00 ~ 22:40
discopunk
Felső Tízezer
23:00 ~ 23:40
powerpop
The PinUps
00:00 ~ 00:40
punk rock
YusYus (SRB)
01:00 ~ 01:40
new-wave
Compó Aréna
Man + Machine
19:00 ~ 20:30
electronica
Experimental
20:30 ~ 22:30
techno
Detective Kelly
22:30 ~ 00:00
electronica
CVRDWELL
00:00 ~ 01:30
trance
Tommy Holohan (IRL)
01:30 ~ 03:30
techno
Aga2l b2b NVKP
03:30 ~ 05:30
metal
Mankind
05:30 ~ 07:30
techno
Zsiga Bernathy
07:30 ~ 11:00
techno
Tilos
Nixon
02:00 ~ 02:59
break
Sam Starion
03:00 ~ 03:59
ghettofunk
Clairvo
04:00 ~ 04:59
glich
Palotai
05:00 ~ 10:00
eklektika
Auróra
Iggy Pope (Grand Café, Szeged)
19:30 ~ 22:00
fúziók
PROJEKT L36 pres. Metri & Placid
23:45 ~ 03:00
nyolcker vinyl
KERET Ház
Phenom' DJ szett
20:00 ~ 22:00
pop
Collect All And Save
22:00 ~ 23:00
live techno
Triste Ensemble
23:00 ~ 00:00
live experimental
Aron Ya
02:00 ~ 04:00
House
Marci Csörgő
23:00 ~ 01:00
House
Vedat Akdag
03:00 ~ 05:00
House | techno | tribal
A nagy táblázatot szeretném látni!

Tószínpad

17:00 | Egyedi Péter (MMAMT)
18:00 | Carson Coma ~ beat
19:00 | Gurr (DE) ~ garagepunk
20:20 | Csaknekedkislány ~ newbeat

Északi Színpad

22:30 | Szabó Balázs Bandája
00:00 | Middlemist Red + Fran Palermo
02:00 | Kistehén - zárókoncert ~ kistehén

Greatest Hits Színpad

17:00 | Mambo Rumble ~ valami hülyeség
17:45 | Quiet Kid and the Speakers ~ indie
18:30 | Kaktus ~ psych
19:15 | Meteo ~ rock
20:00 | Black Bartók ~ darkblues
21:00 | SADO OPERA (RUS) ~ queer performance
22:00 | Dope Calypso ~ discopunk
23:00 | Felső Tízezer ~ powerpop
00:00 | The PinUps ~ punk rock
01:00 | YusYus (SRB) ~ new-wave

Compó Aréna

19:00 | Man + Machine ~ electronica
20:30 | Experimental ~ techno
22:30 | Detective Kelly ~ electronica
00:00 | CVRDWELL ~ trance
01:30 | Tommy Holohan (IRL) ~ techno
03:30 | Aga2l b2b NVKP ~ metal
05:30 | Mankind ~ techno
07:30 | Zsiga Bernathy ~ techno

Tilos

02:00 | Nixon ~ break
03:00 | Sam Starion ~ ghettofunk
04:00 | Clairvo ~ glich
05:00 | Palotai ~ eklektika

Auróra

19:30 | Iggy Pope (Grand Café, Szeged) ~ fúziók
23:45 | PROJEKT L36 pres. Metri & Placid ~ nyolcker vinyl

KERET Ház

20:00 | Phenom' DJ szett ~ pop
22:00 | Collect All And Save ~ live techno
23:00 | Triste Ensemble ~ live experimental
23:00 | Marci Csörgő ~ House
02:00 | Aron Ya ~ House
03:00 | Vedat Akdag ~ House | techno | tribal